Hakkımızda

Anasayfa / hakkımızda

Direm Fikir Atölyesi

BAHANELER DEĞİL, HAYALLER GERÇEKLEŞMEYİ BEKLER.®

Direm Fikir Atölyesi kurumsal ve kurumsallaşma için ekiplere gelişim eğitimleri ve danışmanlık hizmetleri veren, ISO 9001- Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002- Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerine sahip hizmet firmasıdır. Şirket kurucusunun hizmet sektöründen geliyor olması sebebi ile hizmet sektörü şirketin ayrıca eğitim ve danışmanlıkta özel niş alanıdır. İşletmelere özel gelişim eğitimleri, yönetim danışmanlığı, insan kaynakları danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Proje ortakları ile ölçme değerlendirme (assessment) hizmetleri de sunabilmektedir. Eğitimlerinde oyunlaştırma, sektörel vaka analizleri yaptıran ve eğitimlerinin başarısının ölçülebildiği özel uygulamaları ile alanında özgündür. Eğitimler iş dünyasında sektörden bağımsız her sektöre uyarlanabilir. Eğitmenlerin katılımcılarla etkileşim hızının yüksek olması sebebi ile eğitimleri talep görür. Eğitimlerden sonra şirket yetkiliklerine özel eğitim sonuç raporları sunulmaktadır. Danışmanlıkları yönetim ve insan kaynakları alanlarındadır.Tüm detaylarını sitemizin içinde hizmetlerimiz bölümünde bulabilirsiniz. Çalıştay adıyla uygulamaya koyduğu özel çalışma sayesinde şirketlerin çok kısa bir süre de güçlü ve gelişmesi yanlarını ortaya çıkaran ve yol haritasını çizen çalışma metoduna sahiptir. Aynı zamanda İstanbul Bilgi Üniversitesinde dışardan ders vermekte ve kurumsal çözüm ortağı olarak birlikte çalışmaktadırlar.

1

Misyonumuz

Direm Fikir Atölyesi, perakende ve hizmet sektöründeki kurumlar için satış, iletişim, liderlik ve kurumsallaşma hizmetleri veren bir eğitim ve danışmanlık firmasıdır.

2

Vizyonumuz

Dürüst ve şeffaf iletişimi benimsiyoruz. İnsana yatırımı her şeyin üstünde tutuyoruz. Danışanlarımıza çözüm üretirken sorunlarını içselleştiriyoruz

3

Farkımız

Perakende ve hizmet sektörünün tüm kollarında görev alan personellerle (uzmanlarla) aynı dili konuşuyor, bahaneleri görmezden gelip hayallerini birlikte gerçekleştiriyoruz.

4

Başarılarmız

Direm Fikir Atölyesi, kuruluşundan 2 yıl sonra ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi sertifikalarını alarak başarısını tescilledi.

Sertifikalarımız